0
ایتا
امروز پنجشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۳
ورود به پنل کاربری
شما اینجا هستید : مزون حجاب ژیوا  -> اخبار و مقالات > چرا چادر حجاب برتر برای زنان است؟ >

چرا چادر حجاب برتر برای زنان است؟

چرا چادر حجاب برتر برای زنان است؟

در تعالیم دینی و در قرآن کریم چادر حجاب برتر معرفی شده و بهترین وهم سالم ترین پوشش برای زن ، چون همه حجم بدن خانم ها را می پوشاند وبه او متانت و وقار می بخشد.

بر اساس همین تعالیم پوشاندن همه اعضای بدن خانم ها به جز صورت و دستها تا مچ ، بر آنها واجب است . پوشش زن ها باید به گونه ای باشد که در این حد رعايت شود ، در واقع حجاب برتر پوششی محسوب می‌شود که همه جای بدن به غیر از گردي صورت ، دست ها تا مچ را بپوشاند و جلب توجه نامحرم نکند.

 

چادر به عنوان یک حجاب برتر در قرآن

همانطور که گفته شد ویژگی های ذکر شده می تواند یک پوشش مناسب برای زنان باشد باید به خاطر داشته باشیم که مانتو های تنگ و روسری های کوتاه بدن را مي پوشانند ولی حجابی نیستند که در قرآن به آن اشاره شده است و بدن نما و تنگ هستند و همچنین برجستگی های بدن را نمایان میکند باعث جلب توجه نامحرم می گردد .

چادر به عنوان حجاب برتر در قرآن معرفی شده است، به خاطر اینکه  چادر بهترین پوشانندگی را برای زن دارد حجاب برتر به شمار می رود.

 

هماهنگ بودن با سیره اهل بیت علیه السلام

همانطور که میدانید حضرت زهرا س ، حضرت زینب س و دیگر زنان اهل بیت عبا مشکی استفاده ميكردند که همخوانی زیادی با چادر مشکی امروزی دارد.

 

امنیت بیشتر دادن به زنان

سالم ترین پوشش که سراسر حجم بدن زن را می پوشاند چادر مشکی است که به خانم ها متانت میبخشد و بیشتر از هر پوششی دیگر زن میتواند رو بگیرد و در برابر نامحرم در صورتی که ضرورت داشته باشد چهره خودش را از نامحرم و نگاه های آلوده پوشش دهد، پوشش های دیگر به هیچ عنوان پناهگاه مناسبی برای زن نیستند.

کاهش مد پرستی

پوشش های غیر چادر مانند مانتو یا هر پوشش دیگری با مد گرایی رابطه مستقیم دارد و همین موضوع تاثیر مستقیم بر وضعیت اقتصادی و معیشتی خانواده و افراد خانواده می گذارد.

استفاده از چادر ، به خصوص چادر مشکی به دلیل ساده بودن و یکدست شدن زنان و بانوان تاثير بسزایی در کاهش تقاضای مد پرستی ميان بانوان دارد.

امروزه به دليل تنوع در تولید چادر مشکی ، زنان ما ميتوانند طبق اندام و قد و متناسب با سليقه خود چادر را بپسندند استفاده کند.

 

شما ميتوايد انواع چادرها و عباها را از اين سايت سفارش دهيد

برای مشاهده انواع چادر

فروشگاه حجاب ژیوا
نشانی فروشگاه چادر : تهران - تهرانپارس - بین فلکه دوم و سوم - کوچه 178شرقی (قانع عبادی ) - مسجد شهید بهشتی ، جنب ورودی بانوان 
تلفن فروشگاه : ۷۷۷۴۸۵۰۶
ساعات کار فروشگاه : شنبه تا پنج شنبه  ۱۱ صبح تا ۷ شب به صورت یکسره
و روزهای جمعه و تعطیل ۴ عصر تا ۷ شب

 

مزون حجاب ژیوا
نشانی مزون مانتوعبایی : تهران، تهرانپارس، ضلع غربی میدان شاهد پروین  خیابان 196 زفرقندی - جنب آزمایشگاه پروین - پلاک 470 - واحد 8
تلفن مزون09120525742
تلفن پیگیری سفارشات۷۷۷۱۶۲۵۳
ساعات کار مزون : شنبه تا پنج شنبه  ۱۱ صبح تا ۷ شب به صورت یکسره
و روزهای جمعه و تعطیل ۴ عصر تا ۷ شب
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت ملزومات حجاب ژیوا می باشد .
طراحی سایت و سئو : ایران طراح