0

امروز شنبه ۶ آذر ۱۴۰۰
چه مدل چادری زیباتر است ؟

چه مدل چادری بهم میاد ؟

چه مدل چادری زیباتر است ؟

چادر یاسمین یا چادر عربی آستین کیمونو یکی از زیباترین و جدیدترین مدل های چادر مشکی است که مناسب مهمانی ها و مجالس میباشد . معمولا این چادر دارای نگین و یا جواهر دوزی و یا گلدوزی میباشد .اما این چادر فقط مناسب خانم های قدبلند و لاغراندام است . چون قواره زیاد پارچه این مدل و همچین مدل آستین کیمونو شخص را درشت تر نشان میدهد.

چادرعربی اصیل یکی از زیباترین مدل های چادر مشکی است  که مناسب خانم های قدبلند و لاغر اندام است . چادر عربی اصیل یا چادر عبایی یا چادر جده یکی از گشادترین مدل های چادر مشکی میباشد چون پارچه و قواره بسیار زیادی در دوخت آن استفاده شده است و از بقیه مدل های چادر گشادتر میباشد . بنابراین برای خانم هایی که درشت اندام و یا چاق هستند مناسب نیست . خانم هایی که قدبلند هستند اما اضافه وزن دارند و یا درشت اندام هستند در این مدل چادر درشت تر دیده میشوند .

خانم های درشت اندام بهتر است از مدل لبنانی که دارای آستین 30 سانتی میباشد استفاده کنند ، چون قواره پارچه کمتری در دوخت آن استفاده شده است و فرد را کشیده تر و لاغرتر نشان میدهد چون اندامی تر است.

اما اگر میخواهید پوشش بهتری داشته باشید و اندام شما در چادر مشخص نباشد اما در عین حال چاق نشان داده نشوید بهتر است از مدل بحرینی که آستین 10 سانتی دارد و جلوی آن هم به صورت چپ و راستی بسته میشود استفاده کنید. چون چادر بحرینی هم حجاب خوبی دارد و نقاب و کش دارد و هم نسبت به مدل عربی اصیل قواره کمتری دارد .

همچنین خانم هایی که میخواهند هم حجاب خوبی داشته باشند هم لاغر نشان داده شوند و هم چادر آسانی سر کنند میتوانند از مدل آرامش یا زینبیه استفاده کنند . این مدل چادر جلو بسته است و به اصطلاح به صورت کیسه ای و یا پیراهنی سر میشود  و جلو و پشت آن به صورت یک تیکه است و از قسمت آستین دو تکه جلو و پشت به هم وصل شده است.مدل زینبیه یا آرامش دارای آستین 10 سانتی میباشد و بالای سر آن کش میخورد و بسیار زیبا و محفوظ است و حتی میتوانید با آن رو بگیرید.

اگر قد شما زیر 160 سانتی متر است و یا اگر اضافه وزن دارید بهتر از مدل های دانشجویی و یا کارمندی و یا خبرنگاری استفاده کنید . چون این چادرها به صورت راسته هستند و فقط جای آستین دارند و یا آستین 10 سانتی . مدل دانشجویی به خاطر اینکه قواره کمتری نسبت به مدل عربی دارد ، خانم ها را لاغرتر نشان میدهد.

همچنین همه خانم ها با هر قد و وزنی میتوانند از مدل جلابیب استفاده کنند. چون چادر جلابیب راسته است اما قواره زیادی دارد و هر تیپ و استایل بدنی در این چادر خوب نمایش دارد و همچینن استفاده از چادر جلابیب بسیار ساده و آسان است.

خانم هایی که لاغر اندام و یا ریز نقش هستند میتوانند از چادر ملی استفاده کنند . چون چادر ملی شبیه یک مانتو است . و برای اینکه اندام مشخص نباشد حتما خانم باید لاغر و ریز نقش باشد. چادر ملی مناسب خانم های درشت اندام نیست و اندام آنها کاملا مشخص میشود.

خانم هایی که میخواهند راحت باشند و مشکل گردن و یا آرتروز دارند بهترین مدل برای آنها چادر شالدار است . چادر شالدار یک مانتوی  بلند راسته است که بسیار گشاد است و یک شال بلند به آن وصل شده است . در سر کردن این مدل هیچ فشاری به گردن و سر نمیاید و هر وقت هم خانم بخواهد میتواند شال آن را روی شانه بیندازد و به عنوان یک مانتوی بلند از آن استفاده کند.

چادر شنلی یا کلاهدار فقط مخصوص خانم های لاغر اندام است . چون این مدل چادر به صورت پانچو میباشد و بسیار گشاده است . و مناسب افراد چاق و یا درشت اندام نمیباشد . چون آنها را درشت تر نشان میدهد.

چادر حسنی قجری یکی از مدل های جذاب است اما فقط برای خانم های لاغر اندام مناسب است . چون پارچه از جلو دو تیکه است و روی شکم بسته میشود و اگرشکم داشته باشد کاملا نشان میدهد  و همچین برای خانم هایی که سینه هایی درشتی دارند مناسب نیست چون سینه ها کامل نشان میدهد.در کل چادر حسنی چادر فانتزی و جذابی است اما سر کردن آن کمی سخت است و برای استفاده روزمره نمیتوان از این مدل چادر استفاده کرد و فقط برای مهمانی ها و مجالس مناسب است.

برای مشاهده انواع چادرعربی 

برای مشاهده انواع چادرکلاه دار 

برای مشاهده انواع چادر قجری

تعداد بازدید این صفحه : 5268 مرتبه
 
چه مدل چادری بهم میاد ؟ چه مدل چادری زیباتر است ؟
تنوع بیش از 100 مدل
کیفیت دوخت درجه یک
پارچه اصیل و با دوام
ارسال به سراسر ایران
لطفا نظر و یا سئوال خود را در رابطه با چه مدل چادری زیباتر است ؟ بنویسید ، کارشناسان ژیوا پاسخ می دهند
CAPTCHA
برای اطلاع از تخفیف ها و فروش ویژه و هدایا موبایل خود را وارد کنید...
انواع چادر و عبا      ملزومات حجاب      درباره ما      مدیریت      تماس با ما      مقالات     
 
 
تهرانپارس ، بین فلکه دوم و سوم تهرانپارس ، 178 شرقی ( قانع عبادی ) ، مسجد شهید بهشتی ، جنب ورودی بانوان 
 
شماره همراه ثبت سفارش آنلاین  :
09120525742 
 
تلفن فروشگاه :
77748506 021
 
ساعت کاری فروشگاه :
همه روزه از ساعت 10 صبح  تا 8 شب به صورت یکسره باز است.
روزهای جمعه از 5 عصر تا 8 شب باز است .

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت ملزومات حجاب ژیوا می باشد .
طراحی سایت و سئو : ایران طراح